Dipliner

Dipliner uygulama merkezi olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Öncelikle dipliner nedir? Sizler için tanımlayalım. Kozmetik ürünlerle dipliner uygulamak oldukça zahmetli ve zaman alan bir makyaj rutinidir. Bu geçici ve zorlayıcı rutine elveda demek isteyen kişilerin ilk tercihi micropigmentasyon tekniğiyle yapılan kalıcı makyaj uygulamalarıdır.

Keskin göz hatları, nizami çizgiler, etkileyici bakışlar ancak kusursuz bir dipliner uygulamasıyla mümkündür. Eyelinerdan farklı olarak direkt göz kapağının üzerine değil, kirpik hattının başladığı yere uygulanmaktadır. Kalıcı dipliner uygulamasını dövme işleminden ayıran unsur, kullanılan boyaların doğal içerikli olmasıdır. Kimyasal madde içeren ürünleri hiç şüphesiz en hassas organımız olan gözlerimize uygulayamayız. Bunun için sonsuza kadar kalıcı dövme boyaları yerine 1,5 – 2 yıl kalıcılığını koruyan sağlıklı boyalar tercih edilmelidir.

Dipliner Uygulama Merkezi

Nail art by yadigar olarak dipliner uygulama merkeziyiz. Doğal, yalın ve buğulu bir göz makyajı görüntüsü elde etmek için kaliteli ürünler kullanan bir merkez tercih edilmelidir. İşlemden başarılı sonuç almak uygulamayı yapan uzmanın tecrübesine bağlıdır. Dipliner uygulama fiyatları ve randevu işlemleri için iletişime geçebilirsiniz. 

DİPLİNER NASIL YAPILIR?

Uygulamaya başlamadan önce ten renginize uygun pigment seçilir. İşlem sırasında acı hissedilmemesi için göz sağlınıza zarar vermeyen anestezik krem sürülür. Kalıcı dipliner işleminden önce geçici boyalarla kirpik hattınıza yüzünüze uygun formda çizgi çizilir. Bu örnek çizgi üzerinden özel dipliner kalemi kullanılarak kalıcı ve organik boya enjekte edilir.

Tüm kişisel bakım ve
kalıcı makyaj uygulamaları için

Protez Tırnak