Kaş Laminasyonu

Kaş laminasyonu uygulama hizmetlerimizden faydalanmak için hoş geldiniz. Öncelikle kaş laminasyonu nedir? Sizler için tanımlayalım. Kaş laminasyonu zor şekil alan, sert ve karışık yönlü kaş formunun kalıcı olarak yenilenmesi işlemidir. Kolay şekillenen estetik görünümlü kaşlara sahip olmak isteyen kişiler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Kaş botoksu olarak da bilinen kaş laminasyonu işlemi sırasında kullanılan vitaminler kıl köklerini güçlendirir ve sağlıklı görünüm kazandırır. Kaş tasarımı uzmanları tarafından yüzünüze en uygun tasarım belirlenerek, özel yapıştırıcılar ile sabitleme işlemi yapılır. İşlem sonucunda asimetrik görünüm ortadan kalkar ve kaşlarınız istenilen forma kavuşur.

Kaş Laminasyonu Kimlere Uygulanmalı?

Genellikle seyrek kaşlara sahip olan, keş şeklini düzeltmek isteyen kişiler daha çok bu tür uygulamalardan yararlanmak istemektedir. Kaşınızın daha uzun, daha belirgin görünmesini istiyorsanız, kaşlarınızı düzgünce taramaktan zorlanıyor ve kaşlarınızda dalgalanma, karışıklık problemi yaşıyorsanız uygulamamızı tercih edebilirsiniz. Kıl köklerine uygulanan yapıştırıcılar protein içeren vitaminler olduğundan cilde zarar vermez.

Tam aksine kıl yapısını besleyici özelliği vardır. Özellikle düşük kaş problemleri, farklı yönlere uzayan, dalgalı kaşlara sahip olan kişilerce tercih edilen kaş laminasyonu yüzdeki yorgun ifadeyi ortadan kaldırır. Var olan kaşlarınız üzerine yapılan bu uygulama daha hacimli ve sağlıklı bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Doğal, etkili bir bakım ve köklü bir değişim sağlanır.

KAŞ LAMİNASYONU KULLANIM SÜRESİ NE KADARDIR?

Kaş laminasyonu uygulamasının kullanım süresi, uygulamanın türüne ve kaşlarınızın doğal büyüme hızına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.  İlk kaş laminasyonu uygulaması genellikle bir saatten daha kısa sürebilir. Ancak, uygulama süresi kullanılan ürüne ve uygulamanın detaylarına bağlı olarak değişebilir. İşlemin başlangıcında, kaşlar temizlenir, laminasyon solüsyonları uygulanır ve kaşlar belirli bir yönde şekillendirilir. Ardından, bu işlem sırasında kullanılan ürünlerin belirli bir süreyle etki etmesi beklenir. Uygulama yapıldıktan sonra 24 saat su ile temastan kaçınılmalıdır. Kişiden kişiye değişiklik göstermekle birlikte kullanım süresi ortalama 8-12 haftadır.

Tüm kişisel bakım ve
kalıcı makyaj uygulamaları için

Protez Tırnak