Kaş Silme

Kaş silme uygulamalarımızdan faydalanmak için hoş geldiniz. Öncelikle kaş silme nedir? Sizler için tanımlayalım. Genel olarak kaşların daha belirgin ve şekillendirilmiş görünüme ulaştırılması amacıyla yapılan kozmetik işlemdir. Kaş epilasyonu, kaş fönü, kaş şekillendirme, kaş dövmesi (microblading) gibi farklı uygulamaları kapsayabilmektedir. Kaş tasarımı sırasında yapılan yanlışlar, kalitesiz ürünlerle yapılan microblading ve dövme işlemlerinin renk değiştirmesi istenmeyen sonuçlara yol açmaktadır. Neyse ki bu yanlışların geri dönüşü mümkündür.

Kalıcı makyaj uygulanan bölgeye kaş silme işlemi için üretilen, asit içermeyen, doğal solüsyonlar kullanılır. Uygulama yapılacak bölgeye işleme başlamadan önce anestezik krem sürüldüğünden işlem esnasında acı hissi olmaz.

Kaş Silme Uygulama Merkezi – 0212 231 26 99

Kaş silme sürecinde cilt altına enjekte edilmiş pigmentlerin çıkarılması sırasında cildin zarar görmemesi için en az iki seans işlem yapılmalıdır. İlk seansta yüzeysel bir kusturma yapılarak ikinci seansta ilk uygulamada inilen derinliğe ulaşılır. Solüsyonun pigmente etki etmesiyle başlayan kabuklanmayla birlikte kalıcı makyaj cilt üzerinden atılmış olur. Kaş silme işlemi sırasında ciltte tahriş oluşması istenmedik bir durumdur. Bir olumsuzluğu ortadan kaldırırken başka bir olumsuz duruma yol açmamak için mutlaka kaliteli ürünler kullanan, hijyenik ve güvenilir bir merkez tercih edilmelidir.

Kaş silme işleminin başarı göstermesi, kalıcı makyaj yapılırken kullanılan boyaların kalitesiyle de doğru orantılıdır. Kaş silme uygulamasında kullanılan ucuz maliyetli boyalar ciltte daha fazla tahribat yarattığından silme işlemini zorlaştırabilir. Bir veya daha fazla ek seans gerekebilir.

İşlemden sonra 48 saat boyunca terlemenize neden olacak aktivitelerden uzak durmalı, bölgenin su ile temasından kaçınmanız gerekmektedir. Uzmanlar tarafından size önerilen kremleri düzenli olarak kullanmanız ve direk güneş ışınına maruz kalmamanız tavsiye edilmektedir.

Tüm kişisel bakım ve
kalıcı makyaj uygulamaları için

Protez Tırnak