Kirpik Lifting

KİRPİK LİFTİNG NEDİR?

Kirpik lifting, kirpiklerin daha uzun, kıvrık ve hacimli ve görünmesini sağlayan bir kişisel bakım uygulamasıdır. Zamanla seyrekleşen, hacmini kaybeden kirpiklerin bakımı için geliştirilmiştir.

Kirpik lifting düz ve kısa kirpik yapısına sahip olan, günlük bakımına daha az zaman ayırabilen kişiler tarafından sıkça tercih edilir. Hiçbir yapay malzeme kullanılmadan, kendi kirpiklerinizin köklerine uygulanır. Kirpik keratini olarak da bilinen bir vitamin takviyesidir.

Kalıcılık süresi kişiden kişiye değişiklik göstermekle birlikte ortalama 2 – 3 aydır.

KİRPİK LİFTİNG NASIL UYGULANIR?

Kirpik lifting işlemine, göz kapağına uygun silikon göz pedlerinin kirpik diplerine sabitlenmesiyle başlanır.

İkinci aşamada kirpikler, micro çubuklar yardımıyla sürülen özel solüsyon ve yapıştırıcılarla pedlere sabitlenerek kıvrılması sağlanır. Yapıştırılan kirpiklerin tel tel ayrılması büyük önem taşır.

Üçüncü aşama kirpiklere renk veren solüsyonun sürülmesidir. 15 – 20 dakika süren renklendirme işleminden sonra en son aşama keratin yüklemesidir. Uygulanan vitamin takviyesi kirpik köklerinin beslenmesini sağlar ve dökülmeyi önler. Böylece her zaman sağlıklı ve bakımlı kirpiklere sahip olabilirsiniz.

Her uygulamada olduğu gibi kirpik lifting de hijyenik bir ortamda ve kaliteli ürünlerle yapılmalıdır. Göz sağlığına uygun olarak üretilmiş malzemeler kullanılmalıdır.

İşlemden sonra kirpikler tamamen kuruyana kadar suyla temas etmemeli, en az 12 saat göz makyajı yapılmamalıdır.

Tüm kişisel bakım ve
kalıcı makyaj uygulamaları için

Protez Tırnak