Kaş Vitamini

Kaş vitamini uygulama hizmetlerimizden yararlanmak için hoş geldiniz. Seyrek kaş yapısına, kaş kaybı yaşayanlara, zayıf ve kırılgan kaşlara sahip olanlara kaş vitamini uygulanabilmektedir. Ayrıca kaş uzatma isteği olan, kaşlarına bakım yaptırmak isteyen, kormonal değişikliklerden etkilenenler, kimyasal ürün kullanımına bağlı kaşlarında zarar gören kişilere de uygulanabilmektedir. İlerleyen yaşlarda kaşlarının daha güçlü olmasını isteyen kişiler de kaş vitamini uygulamamızdan faydalanabilir.

Kaş Vitamini Nedir?

Sizler için kaş vitamini tanımını yapmak isteriz. Kaş vitaminleri, kaşların sağlığını desteklemek, güçlendirmek, kaşı dolgunlaştırmak için kullanılan özel bir formülasyondur. İçeriğinde biotin yani B7 vitamin, provitamin B5, keratin, vitamin 5, hyaluronik asit, aloe vera, peptid gibi bileşenler yer almaktadır. Uygulamada kullanılacak bu tür bileşenlerin yoğunluğu, uygulama sonrasında alınacak verimi de bir hayli artıracaktır. 

Kaş Vitamini Uygulaması Nasıl Yapılır?

Genellikle serum veya jeller halinde vitaminlerimiz hazır olarak bulunmaktadır. Kulanım talimatına uygun bir şekilde ilgili kaş vitamini uygulama uzmanımız, uygulama işlemini gerçekleştirecektir. Öncelikle uygulamadan önce kaş temizliği yapılmalıdır. Bölge makyaj, yağlardan arındırılmalıdır. Daha sonra yüzey hazırlama işlemlerinin ardından kaş vitamini uygulama işlemine geçilmektedir. Uygulama sonrasında nazik masaj yapılır, beklenir. Asistanımız uygulama aşamasında son derece dikkatli olmakta, işlemi titizlikle bitirmektedir.

Kaş vitamini uygulaması yaptıranlar oldukça memnundur. Merkezimizle iletişime geçerek kaş vitamini fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Randevu işlemleri için iletişime geçebilir, sizler de memnun müşterilerimiz arasındaki yerinizi hemen alabilirsiniz. 

Tüm kişisel bakım ve
kalıcı makyaj uygulamaları için

Protez Tırnak