Kaş Vitamini

KAŞ VİTAMİNİ NEDİR?

Kaşlarınızın güçsüzleşip dökülmesi, seyrelmesi gibi sorunların birçok nedeni olabilir. Serbest radikaller, düzensiz uyku, sağlıksız beslenme, çeşitli hastalıklar, genetik faktörler, bilinçsiz kaş alımı veya kalitesiz kozmetik ürünleri kullanmak bunlardan bazılarıdır.

Kaş vitamini; kıl köklerini güçlendirmek, beslemek ve seyrekleşen bölgelerde yeni kıl kökleri oluşturmak amacıyla yapılan bir serum uygulamasıdır. Kaş vitamini işlemi sırasında kimyasal hiçbir malzeme kullanılmadığından işlemden sonra kaşlarınız daha sağlıklı ve doğal bir görünüme sahip olur.

Kaş vitamini uygulamasında bir sonuç almak için mutlaka profesyonel bir merkezde ve uzman kişilerce yapılması gerekir. Badem yağı gibi evde kullanılan doğal ürünler kaşlarınızı beslemek için kısmen fayda sağlasa da özel olarak üretilen vitamin serumlarının deri altına nüfus edecek şekilde uygulanması daha etkili ve kesin çözüm sunmaktadır. Ayrıca kullanılan malzemelerin steril olması da büyük önem teşkil etmektedir.

15 gün arayla 4 seans yapılması tavsiye edilen kaş vitamini uygulaması, ilk seanstan itibaren 7-10 gün aralığında etkisini göstermeye başlar. Kaş vitamini işlemi sonrasında kaşın seyrelmesine neden olan etkenlerden ve yanlış alımdan kaçınılmalıdır.

Tüm kişisel bakım ve
kalıcı makyaj uygulamaları için

Protez Tırnak