Protez Tırnak Fiyatları

Protez tırnak fiyatlarımız, uygulama esnasında kullanmış olduğumuz ürünlerin kalitesine göre son derece uygundur. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle protez tırnak uygulama konusunda, Nail Art By Yadigar olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Takma tırnaklar, estetik bir tırnak görünümüne sahip olmak isteyen kişilerin başvurduğu bir uygulama çeşididir. Yapay tırnaklar olarak da adlandırılmaktadır. Doğal tırnak yapısının profesyonel bir şekilde taklit edildiği malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır. Pek çok kişi tarafından uygulama takma tırnak olarak da adlandırılmaktadır.

Peki protez tırnak neden kullanılır? Tırnağını uzatma ihtiyacı duyan kadınlar tarafından tercih edilen bir uygulamadır. Aynı zamanda kırık, zayıf veya çatlamaya müsait tırnakları düzeltmek, güçlendirmek için kullanılmaktadır. Uygulama aşamasında tecrübe son derece önemli bir unsurdur. Ekibimiz bu alanda son derece tecrübelidir. Tırnak yapınızı doğru bir şekilde inceleyerek sizlere mümkün olan en iyi uygulamaları sunmaya hazırız.

İstanbul Protez Tırnak Uygulama Merkezi

Sizler için İstanbul protez tırnak uygulama merkezimizde pek çok farklı model ile faaliyet göstermekteyiz. Uygulanan tırnak törpülenirken kullanıcının dilediği şekilde tırnağa şekil vermek mümkündür. Kullanıcılar kolay kullanım ya da estetik görünüm kriterlerine göre badem model, küt kesim, köşeli, uzun ya da kısa model tercih edebilirler. Protez tırnakların avantajı süreç içerisinde uzundan kısaya doğru birçok şekilde kullanım rahatlığı sunmasıdır.

Tırnak modeli oluşturulduktan sonra, üzerine deyim yerindeyse istediğiniz resmi çizebilirsiniz. Bu resim çizilirken nail artistler çeşitli aksesuarlar kullanırlar. Renkler, pul ve boncuklar, simler, parlak jeller bu aksesuarlardan sadece birkaçıdır. Bu alanda talebe göre çeşitlendirme tasarımcıların hayal gücüne ve kullanıcının isteğine bırakılmıştır.

Protez Tırnak Nedir?

Öncelikle sizler için protez tırnak tanımını yapmak isteriz. Protez tırnak; tırnakları geç uzayan, çabuk kırılan veya şekil vermekte zorlanan kişilerin jel veya akrilik teknolojisiyle üretilen ürünler ile doğal tırnakları üzerine uygulanan, tırnaklara kusursuz bir görünüm sunan kaplama tekniğidir. Protez tırnağı takma tırnaktan ayıran en önemli tarafı ise daha uzun süre dayanıklı ve kalıcı kalmasıdır. Son derece kullanışlı olmasının yanı sıra zevklere göre geniş bir tercih skalası sunması ise kullanıcılar için protez tırnağı cazip hale getiren bir başka özelliktir.

Yapay tırnak, takma tırnak olarak da adlandırılan bu uygulama, farklı renk seçeneklerinde gerçekleşebilmektedir. Kişilerin zevklerine bağlı olarak bu uygulama farklı renlerde gerçekleşebilmektedir. Beyaz yapay tırnak, siyah takma tırnak gibi… Kısacası uygulama için istediğiniz renk seçeneğini belirtebilirsiniz.

Protez Tırnak Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Uygulama öncesinde sıklıkla sorulan sorulardan bir tanesi de protez tırnak fiyatlarının ne kadar olduğudur. Fiyatlar kişiden kişiye değişkenlik gösterebilmektedir. Talep edilen tırnak uzunluğu, şekli, tırnağın üretimi aşamasında kullanılan malzemeler fiyat belirlemede önemli faktörlerdir. Standart ölçülerden daha uzun talepler fiyatları artırabilir. Daha kısa talepler ise azaltabilmektedir. Fiyatları belirleyen bir diğer unsurlar arasında tırnak modelleri yer almaktadır. Örneğin akrilik tırnak fiyatlarıyla, fiber tırnak fiyatları arasında farklılıklar olabilmektedir. Ücretler konusunda bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Sizler için mümkün olan en uygun fiyatları sunmaya hazırız.

Protez Tırnak Uygulama Merkezi

Protez tırnak fiyatları ne kadar? Günümüzde çok sayıda kişi, uygulama yaptırmadan önce fiyatların ne kadar olduğunu sormaktadır. Uygulama merkezimizde protez tırnak uygulama fiyatları genel olarak şu şekildedir: 

 • PROTEZ TIRNAK FİYATI (MANİKÜR + JEL + TEK RENK KALICI OJE ) 750₺
 • TIRNAK YEMEYE KARŞI TAKMA IRNAK (MANİKÜR + JEL + TEK RENK KALICI OJE KADIN) 850₺
 • TIRNAK YEME PROTEZ TIRNAK FİYATI (MANİKÜR + JEL + TEK RENK KALICI OJE ERKEK) 1.000₺
 • PROTEZ TIRNAK BAKIM FİYATI (MANİKÜR + JEL + TEK RENK KALICI OJE ) 600₺
 • AKRİLİK TIRNAK (MANİKÜR + JEL + TEK RENK KALICI OJE) 1000₺
 • ŞABLON (MANİKÜR + JEL + TEK RENK KALICI OJE) 900₺
 • GÜÇLENDİRİCİ JEL (MANİKÜR + TEK RENK KALICI OJE) 600₺
 • MANİKÜR (KURU) 250₺
 • MANİKÜR (ISLAK) 350₺
 • MANİKÜR – KALICI OJE 600₺
 • FRENCH – OMBRE 200₺L
 • MAKİNA İLE YAPILAN OMBRE 300₺
 • PEDİKÜR FİYATI 500₺
 • SPECİEL PEDİKÜR 600₺
 • PEDİKÜR – KALICI OJE 800₺
 • TEK EL TIRNAĞI TAMİRİ 100₺
 • AYAK TEK TIRNAK PROTEZ 15₺
 • PROTEZ TIRNAK ÇIKARTMA 150₺
 • KAŞ – KİRPİK LİFTİNG UYGULAMA 900 ₺
 • KAŞ LAMİNASYON 900 ₺
 • İPEK KİRPİK NATURAL 600₺
 • İPEK KİRPİK VOLUM 700₺
 • İPEK KİRPİK MEGA VOLUME 800₺
 • KAŞ ALIMI FŞYATI 200₺
 • KAŞ – BIYIK 250₺
 • DUDAK RENKLERNDİRME 3.500₺
 • MİCROBİOLANDİNG 3.500₺
 • EYELİNER FİYATI 3.000₺
 • DİPLENİER FİYATI  2.500₺

Şeklindedir. Uygulama merkezimizde fiyatlar oldukça uygundur. Protez tırnak fiyatları nasıl belirlenir? Sorusuna net olarak şu şekilde cevap verebiliriz: Uygulanacak olan takma tırnağın kalitesine, uygulama türü ve boyutuna göre takma tırnak fiyatları değişkenlik göstermektedir. 

Protez Tırnak Modelleri Nelerdir?

Genellikle en çok kullanılan protez tırnak modelleri akrilik tırnaklar, jel tırnaklar, fiber tırnaklar, sarımsak tırnaklar şeklindedir. Protez tırnak malzemeleri, tırnağın türüne göre değişkenlik göstermektedir. Akrilik tırnaklar, akrilik sıvı ve toz karışımı kullanılarak üretilmektedir. Uzun ömürlü aynı zamanda dayanıklı bir tırnak çözümüdür. Jel tırnaklar, özel bir jel materyali kullanılarak üretilmektedir. Fiber tırnak çeşitleri, ince fiber tabaka kullanılarak güçlendirilerek üretilmektedir. Sarımsak tırnaklar ise içermiş olduğu sarımsak özü sayesinde tırnak sağlığını desteklemektedir. Kuruluşumuzla iletişime geçerek size en uygun yapma tırnak modelini öğrenebilirsiniz.

Protez Tırnak Yapımı Nasıl Gerçekleşir?

Profesyonel tırnak teknisyenleri ve güzellik uzmanları tarafından gerçekleştirilen üretim ardından b,ir dizi şekillendirme işlemleri uygulanmaktadır. Öncelikle müşterilerimiz için tırnak inceleme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin isteklerini dikkate alarak doğal tırnak durumu yapısını da inceleyerek kullanım amacını belirleriz. Sonrasında tırnak uzatma, güçlendirme veya şekillendirme gibi özel talepleri değerlendiririz. Uygulamaya başlamadan önce doğal tırnak hazırlığı yapılmaktadır. Bu işlem esnasında tırnaklar temizlenmektedir. Şekillendirilerek yüzeyleri düzeltilmektedir. Doğal tırnak üzerine yapacağımız bu işlemler, uygulamamızın daha sağlıklı ve dayanıklı olmasına katkı sağlayacaktır.

Protez Tırnağı Herkes Taktırabilir Mi?

Protez tırnak uygulaması tırnakları üzerinde pürüz, çatlama gibi problemleri olan kişilere uygulanabilmektedir. Tırnak yeme alışkanlığı olanlar için bu uygulamanın yapılması hem alışkanlıklarını terk etmeleri için bir fırsat olacak hem de daha estetik bir görünüm sağlayacaktır. Tırnaklarını doğal bir şekilde uzatmaya vakti olmayan kişiler veya özel günler\dönemler için tırnaklarına güzel bir görünüm vermek isteyenlere uygulanabilmektedir. Dikiş ve müzik gibi tırnaklarını yoğun olarak kullananlar da çoğunlukla bu uygulamayı tercih ederler. Bu tarz istek veya şikayetleri olmayan kişiler günlük kullanım için de yapay tırnak uygulaması yaptırabilir.

Herhangi bir tırnak mantarı tedavisi görenler, tedavileri sonlandıktan sonra uygulama yaptırabilir. Regl döneminde olanlara ve bulaşıcı hastalığı olanlara yapay tırnak tırnak uygulaması tavsiye edilmez.

Yapay Tırnakların Ömrü Ne Kadar?

Protez tırnak ömrü onları nasıl kullandığınızla yakından ilişkilidir. Gerçek tırnaklarınızın uzama hızını hesap edersek ortalama 3-4 haftada bir protez tırnakları yenilemek gerektiğini söyleyebiliriz. Bu yenileme işleminde uygulanan tırnakları çıkarmak şart değildir.

Kullanılan teknik ve materyaller protez tırnakların ömrünü belirleyen diğer bir etkendir. Bu konu bazında tırnaklarınızı yaptırdığınız güzellik merkezi size ortalama bir süre belirleyecektir. Fakat bu süre içerisinde sert bir yüzeydeki kabuğu kaldırmak, toprak eşelemek, tırnaklarınızın ucuyla sert bir yüzeye kuvvet uygulamak tırnaklarınızın kırılmasına yol açabilir.

Doğal Tırnak Görünümünde Olur Mu?

En çok sorulan sorulardan bir tanesi de bu uygulamanın doğal tırnak görünümünde olup olmayacağıdır. Protez tırnakların birinci hedefi tırnakları doğal ve sağlıklı göstermektir. Gerçek tırnaklarınızın uzaması ve istediğiniz şekilde görünmesi de mümkündür. Fakat bu tırnaklar daha kısa bir sürede bu görüntüye ulaşmanızı sağlar. Protez tırnaklar doğal görüntüde yapılır mı? Sorusunun cevabı ise şüphesiz evet. Eğer tırnaklarınızı bir profesyonelle çalışarak tasarlayabilirsiniz her ne kadar yapay maddelerle de olsa natürel görünen tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Uygulama merkezimizle iletişime geçerek sizler de hemen doğal görünümlü takma tırnak sahibi olabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ayrıca kalıcı makyaj uygulamalarımızdan da yararlanabilirsiniz. Protez tırnak modelleri ve takma tırnak fiyatları ile ilgili detaylar için iletişime geçebilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Genellikle uygulama öncesinde pek çok kişi, protez tırnaklarla ilgili sorulara cevap aramaktadır. Örneğin protez tırnak kimlere uygulanamaz? Protez tırnak çeşitleri nelerdir? Gibi. Sizler için sıkça sorulan sorular ve cevaplarını hazırladık. Şu şekilde inceleyebilirsiniz:

Protez Tırnak Kalıcılığı Ne Kadar?

Protez tırnakların kalıcılığı uygulama tekniği, uygulama aşamasında kullanılan malzemelere göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca uygulama aşamasından sonra tırnağınızı nasıl kullandığınızın önemi de büyüktür. Günlük aktiviteleriniz yoğunsa tırnağınızın ömrü biraz daha kısa olabilir.

Protez Tırnak Nasıl Yapılır?

Protez tırnağın içerisinde ne olduğu, tırnağın türüne göre değişmektedir. Örneğin akrilik protez tırnağın içerisinde genel olarak metil metakrilat ve toz polimer bulunmaktadır. jel protez tırnaklarda ise jel malzemesi kullanılmaktadır.

Kaç Çeşit Protez Tırnak Bulunuyor?

Dünya genelinde aktif olarak uygulaması yapılan onlarca farklı protez tırnak çeşidi bulunmaktadır. Bu uygulamalardan bazıları sıklıkla, bazıları ise çok nadir kullanılmaktadır. Genellikle en çok kullanılan protez tırnak modelleri akrilik, jel, sarmal, çift kaplama, tam kaplama, matkap protez tırnak çeşitleridir.

Protez Tırnak İçin Yaş Sınırlaması Var Mı?

Protez tırnak için yaş sınırlaması var mı? Kimlere protez tırnak uygulanır? Protez tırnak uygulamasında genellikle yaş sınırlaması bulunmamakla birlikte, bu tür estetik uygulamaların kişinin genel sağlık durumuna ve yaşam tarzına uygun olup olmadığını belirlemek için bir dizi faktör dikkate alınmalıdır. Uygulamaya engel olucu alerjiniz yoksa, cilt sorunlarınız yoksa, doğal tırnak durumunuz ve yaşam tarzınız uygunsa hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Tüm kişisel bakım ve
kalıcı makyaj uygulamaları için

Protez Tırnak