İpek Kirpik

İpek kirpik uygulama işlemlerimizden yararlanmak için hoş geldiniz. Günümüzde en sık tercih edilen ve uygulama yaptırılan işlemlerden birisi de ipek kirpiktir. Bunlar orta ağırlıktaki kirpik uzantılarıdır. Sentetik tipten daha ince ve daha esnektir. Daha yumuşak ve daha gözenekli oldukları için sentetik olanlardan biraz daha uzun süre tutunma eğilimindedirler. İpek kirpik uzantıları, orta ağırlıkta ve orta fiyatlı nokta tipi kirpik uzantılarıdır. Plastik sentetik kirpik uzantılarından daha hafif, daha ince ve daha esnektirler, ancak vizon, tilki veya at kılı kirpikler kadar ince değildirler. İpek kirpikler, vizon doğal kirpiklerden daha kısa bir konikliğe sahiptir. Bu da kirpik gövdesinin tabanda daha kalın olduğu anlamına gelir.

Makine yapımı oldukları için çok yönlüdürler, yani çeşitli şekillerde, uzunluklarda ve kıvrım tiplerinde olabilirler. Özellikle doğal ve gür durması tüm kadınların ilgisini çekiyor. Sizler de ipek kirpik yaptırmak için bizlerden randevu alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere en uygun kirpikleri uygulayarak görünüşünüzün daha da güzel olmasına katkı sağlıyor. Bilgi için bizleri arayabilir ve randevu ayarlayarak ipek kirpik uygulaması satın alabilirsiniz.

İpek Kirpik Fiyatları Ne Kadar?

İpek kirpik fiyatları genellikle uygulama merkezinin bilgi ve tecrübesine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Popüler noktalarda yer alan güzellik merkezlerinin fiyatlarının yüksek olması, aslında işin profesyonelliğinden daha çok, bu tür bölgelerde kiraların yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Merkezimiz, uygun fiyatlı, profesyonel ipek kirpik uygulama noktaları arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra uygulama esnasında kullanılan malzemelerin kalitesi, müşterilerin talepleri, uygulama süresi, dolum sıklığı ve diğer faktörlere bağlı olarak fiyatlar değişebilmektedir.

İpek Kirpik Uygulama Süresi Nedir?

Günümüzde ipek kirpik uygulama süresi pek çok faktöre göre değişkenlik gösterebilmektedir. Uygulama yapacak olan teknisyenin tecrübesi, müşterinin taleplerine göre süre değişebilmektedir. İlk defa yapılan tam set ipek kirpik uygulaması uzun sürebilmektedir. Dolum işlemleri ise genellikle daha kısa sürede tamamlanabilmektedir. Ortalama uygulama süresi 1 – 2,5 saat aralığında olmaktadır.

Tüm kişisel bakım ve
kalıcı makyaj uygulamaları için

Protez Tırnak